Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Почесна нагорода Сергія Кожухівського

Дата: 14 лютого о 11:44

Почесна нагорода Сергія Кожухівського

Приємно, коли тиждень починається з гарних новин з фронту. Це додає сили і віри, що незважаючи на надлюдські випробування, які долають наші воїни, з кожним днем  Україна наближається до Перемоги. Інакше – не може бути, бо завдяки таких козакам, як наш земляк Сергій Кожухівський з Володькової Дівиці, ми живемо на рідній, українській землі.

Сергій Кожухівський  народився 24 січня 1990 року. У рідному селі закінчив школу,серйозно дружив зі спортом.  Після закінчення Володьководівицької сільської школи, здобув дві  вищі освіти, досягнув вагомих  спортивних висот у важкій атлетиці,щоразу  зі змагань повертався з перемогами.

Сергій знайшов себе і в омріяній професії. Працював архітектором у солідній столичній фірмі, проживав у Києві,  мав плани на власне життя, яке неодмінно мало бути в рідній Україні.

Але коли російські терористи віроломно увірвалися   в Україну, молодий чоловік прийняв справжнє чоловіче рішення: йти захищати. Та й хіба могло бути інакше, як його мама, Світлана,  з першого дня була в загоні тероборони у рідному селі. Але, звісно, як кожна мама, плакала, просила не йти…

• Якщо не я, то хто, мам?- Треба. І пішов.

Служба Сергія в Збройних Силах України розпочалася із захисту Сумщини у складі 5-ї танкової бригади. Далі були Соледар, Мар’їнка, Авдіївка… Наразі підрозділ вже лейтенанта Сергія  Кожухівського знищує ворога на Запорізькому напрямку.

За час служби наш земляк удостоєний нагородами:  Нагрудним знаком "Ветеран війни", який  є символом шанування героїзму, професіоналізму та відданості ветерана.

Нещодавно Сергій Кожухівський отримав ще одну надзвичайно вагому і почесну для нього нагороду – Срібний Хрест від Головкома Валерія Залужного.

агрудним знаком «Срібний хрест» нагороджуються особи офіцерського складу Збройних Сил України за успішне планування і реалізацію завдань під час керування особовим складом в бою.

Впевнені, що кожна нагорода нашого земляка- абсолютно заслужена!

Пишаємось!

Дякуємо за захист!

Якнайшвидшого повернення додому живим та неушкодженим, Герою!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.